GM Media News http://media.gm.com/ GM Media Online News Feeds <![CDATA[Nowy Opel Crossland X: miejski styl i atrakcyjność SUVa ]]> Wed, 18 Jan 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Wektorowanie momentu obrotowego w nowym Oplu Insignii z napędem na wszystkie koła ]]> Wed, 11 Jan 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Opel zwiększył sprzedaż w Europie o 4 procent w 2016 roku ]]> Tue, 10 Jan 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Świetny rok Opla w Polsce ]]> Thu, 05 Jan 2017 21:15:00 EST <![CDATA[Historyczny rekord gliwickiej fabryki Opla: już 200 tys. samochodów wyprodukowanych w tym roku ]]> Tue, 20 Dec 2016 21:15:00 EST <![CDATA[Święta z nowym Oplem Amperą-e: po prostu elektryzujące! ]]> Tue, 20 Dec 2016 14:45:00 EST <![CDATA[Już 100 000 zamówień: Mokka X kontynuuje historię sukcesu ]]> Thu, 15 Dec 2016 15:00:00 EST <![CDATA[Najpierw Norwegia: inauguracja sprzedaży Opla Ampery-e w Europie ]]> Wed, 14 Dec 2016 11:15:00 EST <![CDATA[2016–2017: po udanym roku firma Opel kontynuuje największą ofensywę produktową w swojej historii ]]> Tue, 13 Dec 2016 23:45:00 EST <![CDATA[Adaptacyjny tempomat najnowszej generacji w modelu Opel Astra ]]> Tue, 13 Dec 2016 18:45:00 EST <![CDATA[Polish Project Excellence Award 2016 dla gliwickiego zakładu Opla ]]> Mon, 12 Dec 2016 21:15:00 EST <![CDATA[Nazwa modelu mówi wszystko: Opel Insignia Grand Sport ]]> Wed, 07 Dec 2016 10:30:00 EST <![CDATA[Mocna końcówka roku Opla w Polsce ]]> Mon, 05 Dec 2016 19:00:00 EST <![CDATA[Gotowy na święta: akcesoria Opla doskonałym świątecznym prezentem ]]> Thu, 01 Dec 2016 23:45:00 EST <![CDATA[Opel Astra wybrany Autem Flotowym 2016 roku ]]> Wed, 30 Nov 2016 19:00:00 EST <![CDATA[Nowy Opel Insignia: lżejszy, zwinniejszy i bardziej dynamiczny ]]> Wed, 23 Nov 2016 18:30:00 EST <![CDATA[Aż tak daleko? Nieziemska niespodzianka w nowym clipie z Oplem Amperą-e ]]> Wed, 23 Nov 2016 09:00:00 EST <![CDATA[Opel Grandland X: nowy crossover w klasie kompaktowej ]]> Thu, 17 Nov 2016 08:00:00 EST <![CDATA[Opel radzi, jak bezpiecznie przetrwać na drogach zimą ]]> Mon, 14 Nov 2016 12:00:00 EST <![CDATA[Opel na kursie wzrostu — próg miliona sprzedanych samochodów już osiągnięty ]]> Wed, 09 Nov 2016 23:55:00 EST