GM Media News http://media.gm.com/ GM Media Online News Feeds <![CDATA[GM Announces Six Safety Recalls ]]> Mon, 30 Jun 2014 17:45:00 EDT <![CDATA[GM CEO Mary Barra’s Remarks to Employees on Valukas Report Findings ]]> Thu, 05 Jun 2014 15:15:00 EDT <![CDATA[Corvette C6 recall and Customer Satisfaction Program announced in the U.S. ]]> Wed, 04 Jun 2014 17:45:00 EDT <![CDATA[Chevrolet HHR ignition switch recall in Europe ]]> Mon, 31 Mar 2014 15:00:00 EDT <![CDATA[Corvette Stingray provides prowess for Black Widow in Marvel's "Captain America: The Winter Soldier" ]]> Thu, 20 Mar 2014 10:30:00 EDT <![CDATA[Chevrolet asks the world, 'What Do You #PlayFor?' ]]> Fri, 14 Mar 2014 15:00:00 EDT <![CDATA[Chevrolet highlights Corvette power at Geneva ]]> Tue, 04 Mar 2014 11:00:00 EST <![CDATA[Specjalne wydarzenie poprzedzające odsłonę Corvette Z06 i C7.R ]]> Mon, 06 Jan 2014 16:45:00 EST <![CDATA[Powrót modelu Stingray: Chevrolet Corvette 2014 ]]> Fri, 29 Nov 2013 09:00:00 EST <![CDATA[Chevrolet radzi, jak bezpiecznie przewieźć dzieci zimą ]]> Tue, 26 Nov 2013 17:00:00 EST <![CDATA[Gama wyjątkowych Chevroletów uświetniła Beaujolais Run ]]> Wed, 20 Nov 2013 17:00:00 EST <![CDATA[Jakość foteli modelu Corvette potwierdzona w specjalistycznych testach ]]> Mon, 18 Nov 2013 17:00:00 EST <![CDATA[„Turbo wyprzedaż” Chevroleta ]]> Wed, 13 Nov 2013 12:30:00 EST <![CDATA[Młodzież beneficjentem charytatywnej aukcji Chevroleta ]]> Mon, 11 Nov 2013 10:00:00 EST <![CDATA[Chevrolet rozpoczyna rekordowo czwarty kwartał ]]> Mon, 04 Nov 2013 20:00:00 EST <![CDATA[Chevrolet prezentuje sportowe koncepty podczas targów SEMA ]]> Wed, 30 Oct 2013 20:00:00 EDT <![CDATA[GM ogłasza zysk netto za trzeci kwartał w wysokości 0,7 mld USD ]]> Wed, 30 Oct 2013 12:30:00 EDT <![CDATA[Manchester United i Chevrolet pomogą organizacji charytatywnej ]]> Mon, 28 Oct 2013 10:00:00 EDT <![CDATA[Zwycięzcy konkursu Young Creative Chevrolet (YCC) świętowali podczas uroczystej gali w Manchesterze ]]> Mon, 28 Oct 2013 09:00:00 EDT <![CDATA[Dwunasty z kolei rekordowy kwartał globalnej sprzedaży Chevroleta ]]> Thu, 17 Oct 2013 10:00:00 EDT