Labākais Vācijā: Opel Meriva iegūst TÜV Zelta sertifikātu

2013-12-06


Print Print   |  Send Email  |  Share Share This  

·         TÜV vispārējās pārbaudes rezultāti liecina: neviens cits pasažieru automobilis nav ar mazāku defektu daudzumu
·         Labi rezultāti: TÜV inspektorus pārliecina arī Astra, Agila un Insignia modeļi

Riselsheima. Šis Opel modelis ir ne tikai daudzpusīgs un plašs, bet ir arī ar mazāko defektu skaitu. Laikā, kad Meriva īpašnieki ved savu spēkratu uz TÜV (Vācijas Tehniskās inspekcijas aģentūra) vispārējo pārbaudi, viņi bez mazākajām šaubām var paļauties uz savu automobili, jo Meriva ar pārliecinošiem rezultātiem izturēs pārbaudi. To apliecina TÜV 2014. gada ziņojums, kurā Meriva modelis tika nosaukts par automobili ar vismazāko defektu daudzumu un apbalvots ar TÜV Zelta sertifikātu.

Tikmēr viens no auto industrijas vadošajiem izdevumiem Auto Bild šo TÜV 2014. gada ziņojumu atspoguļo ar ovācijām – „Opel ir atpakaļ! Un kā vēl! Hesiešiem ir īsts uzvarētājs – Meriva.”.

Pateicoties īpaši mazajam 4,2 % defektu koeficientam, kompaktais minivens ir uzvarētājs divu līdz trīs gadu veco automobiļu kategorijā, pārspējot spēcīgus pretiniekus no Mazda (4,6 %), Toyota (4,8 %), Porsche (5,2 %), BMW un Audi (abiem pēdējiem – 5,5 % un dalīta piektā vieta). Meriva teicamo rezultātu nav sasniedzis vai atkārtojis neviens cits spēkrats visā TÜV ziņojumā, tādējādi Opel modelim nodrošinot pilnīgu uzvaru pār visiem citiem pārbaudītajiem pasažieru automobiļiem Vācijā.

„Meriva ir tipisks Opel. Ar tā īpašo daudzpusīgumu un ergonomiski perfekti veidoto salonu, tas ir patiess uzvarētājs. Meriva šogad jau uzvarēja savā klasē J.D. Power klientu apmierinātības pētījumā, un tagad modelis saviem sasniegumiem pievieno arī TÜV Zelta sertifikātu. Mūsu labi pazīstamais moto „Opel the Reliable” kārtējo reizi ir atbilstošs šim novērtējumam,” norāda Opel Kvalitātes daļas viceprezidents Tomass Saimons (Thomas Simon), piebilstot, „janvārī mūsu jaunais Meriva būs pieejams ar ekonomisko un īpaši kluso dīzeļdegvielas dzinēju, modernu informācijas un izklaides sistēmu un daudziem elegantiem hromētiem elementiem. Mūsu mazais minivens rūpēsies par to, lai mūsu klienti būtu laimīgi un apmierināti.”

Papildu Meriva modeļa novērtējumam, vēl trīs citiem Opel modeļiem – Astra, Agila un Insignia – defektu daudzums bija minimāls, un tie iekļuva TÜV ziņojuma TOP 50 divu līdz trīs gadu veco automobiļu kategorijā.

Astra modelis ierindojās 16. vietā, kas bija par septiņām vietām augstāk kā tā tiešais konkurents VW Golf (23. vieta).

TÜV gada laikā pārbaudīja aptuveni astoņus miljonus automobiļu.

file

Kontakts