Saksamaa parim: Opel Meriva võitis TÜV Kuldauhinna

2013-12-06


Print Print   |  Send Email  |  Share Share This  

§  Tehnoülevaatus tõestab: Meriva on kõige väiksema vigade arvuga sõiduauto

§  Head tulemused: Astra, Agila ja Insignia veensid samuti tehnoülevaatuse läbiviijaid

Rüsselsheim.  Opel Meriva on väga ruumikas ning tal on väga vähe vigu. Kui klient viib oma Opel Meriva TÜV’sse (Saksamaa tehnojärelvalveorganisatsioon) ülevaatusele, võib ta kindel olla, et see ei ole tema Meriva jaoks mingi probleem. Seda kinnitab ka uus TÜV 2014. aasta raport, milles eksperdid nimetasid Opel Meriva kõige väiksema vigade arvuga autoks ja andsid talle TÜV Kuldauhinna.

Homses Auto Bild’is avaldatava TÜV raportiga kiidab see autoajakiri Opelit: “Opel on tagasi. Ja veel kuidas! Meriva näol on sakslastel tõeline võitja.”

Minimaalse vigade protsendiga (4,2) tuli see mahtuniversaal kahe ja kolme aasta vanuste autode kategoorias võitjaks, jättes selja taha sellised tugevad rivaalid nagu Mazda (4,6), Toyota (4,8), Porsche (5,2) ja BMW (5,5) koos Audiga (kohad 2 - 5). Nii head tulemust ei ole TÜV raportis ühelgi teisel autol, seega sai Meriva kõikide Saksamaal ülevaadatud sõiduautode seas üldvõidu.

“Meriva on tüüpiline Opel. Oma äärmiselt paindliku ja ergonoomilises mõttes täiusliku sisuga on ta tõeline võitja. Sel aastal on see mudel oma klassis võitnud juba J.D. Power’i tarbijauuringu ja nüüd lisandub sellele veel TÜV Kuldauhind. Meie hästituntud tunnuslause „Töökindel Opel“ tõestab end siin veelkord,” ütleb Opeli kvaliteediosakonna asepresident Thomas Simon ja lisab: “Jaanuarist on Meriva saadaval uue, säästliku ja vaikse diiselmootoriga, kaasaegse info- ja meelelahutussüsteemiga ning rohkete šikkide kroomdetailidega. See mahtuniversaal toob meile kindlasti suurel hulgal õnnelikke ja rahulolevaid kliente.”

Lisaks Merivale valiti välja veel kolm väga madala vigade protsendiga Opeli mudelit, mis samuti jõudsid kahe ja kolme aasta vanuste autode kategoorias 50 parima hulka. Nii Astra, Agila kui ka Insignia pääsesid TÜV poolt väljavalitud autode hulka.

16. koha saavutanud Astra oli koguni seitse kohta eespool oma vanast rivaalist VW Golf’ist (23).

Kokku viis TÜV ühe aasta jooksul läbi ligi 8 miljonit auto tehnoülevaatuse.

file

Alla laadima

Saksamaa parim: Opel Meriva võitis TÜV Kuldauhinna

(DOC)

Kontakt