Kategorijos


  • RSS RSS

News

„Opel Mokka” apgynė „Visų varomų ratų metų automobilis” titulą

2014-04-12

„Opel Mokka” mažo dydžio visureigis inicijuotoje „Auto Bild Allrad” apklausoje, skaitytojų buvo išrinktas „Visų varomų ratų metų automobiliu”, bekelės ir visureigių kategorijoje, kainuojančių iki 25 tūkst. eurų („Off-road vehicle and SUV category“). 18,7 proc. skaitytojų balsavo už modernų „Opel“, kuris aiškia persvara lenkė „Skoda Yeti“ ( 14,6 proc.) ir „Nissan Qashqai“ (12,4 proc.). Apdovanojimų ceremonija vyko balandžio 10 d. „Depot 1899” restorane, Frankfurte prie Maino. Jürgenas Kelleris, „Opel” pardavimų, rinkodaros ir techninės priežiūros Vokietijoje direktorius prizą atsiėmė iš Stefano Müllerio, žiniasklaidos kompanijos „Axel Springer Auto Verlag” rinkodaros vadovo.

„Meriva”, „Mokka” ir „Opel“ partnerė iš Vokietijos Claudia

2014-04-09

Supermodelis Claudia Schiffer žavi televizijos žiūrovus elegantiška reklamos kampanija „tai – vokiška” (angl. It’s a German), kuri skirta „Opel Astra“, „Meriva“, „Mokka“ ir „Zafira Tourer“. Atsižvelgiant į kampanijos poveikį visuomenei, „Opel“ paskelbs užkulisių nuotraukas bei filmuotą medžiagą, todėl kiekvienas galės pasidžiaugti mados ikona bei patraukliais „Opel“ automobiliais iš arčiau.

„Opel” veiklos gerėjimas: didžiausia rinkos dalis Europoje nuo 2011 metų birželio mėnesio

2014-04-08

„Opel” modeliai sulaukė didžiulės sėkmės Europoje. 2014 m. kovo mėnesį, „Opel” Europos automobilių rinkos dalis pasiekė 6,7 proc. ir tai yra didžiausias skaičius nuo 2011 m. birželio. Preliminariais duomenimis, naujų transporto priemonių registracijos skaičius išaugo 133 700 vnt., o tai yra 9,3 proc. daugiau lyginant su praėjusių metų kovu. Per pirmuosius tris šių metų mėnesius „Opel/Vauxhall” naujų automobilių užregistruota 12 700 vienetais daugiau, t.y. iki 271 tūkst.

Didžiulė sėkmė: 200 tūkst. „Opel Mokka” užsakymų

2014-03-20

„Opel Mokka” sėkmė vis dar tęsiasi ir jis tapo geriausiai parduodamu modeliu Europoje, praėjus 18 mėn. po jo pristatymo į prekybos salonus. „Opel” sulaukė 200 tūkst. šio mažo dydžio visureigio užsakymų, o šių metų vasario mėnuo buvo pats sėkmingiausias.

Visiškai naujas „Opel Vivaro”: aukščiausios klasės dizainas ir geriausi klasėje varikliai

2014-03-18

Naujas „Opel Vivaro” apjungia komercinio automobilio funkcionalumą, komfortą ir keleivinio automobilio dizainą. Rinkoje šią vasarą pasirodysiantis antros kartos vienas geriausiai parduodamų „Opel” modelių, sužavės „Opel” dizaino filosofija – „skulptūriškas meniškumas ir vokiškas tikslumas” pirmą kartą atsispindės ir lengvųjų komercinių automobilių segmente.

„Opel Zafira Tourer”: galingas kompaktinis vienatūris dabar su „IntelliLink” sistema

2014-03-14

Galia ir klasėje pirmaujanti informacijos – pramogų sistema: „Opel Zafira” įtikinamai talentingas. Su naujos kartos 1,6 l, 147 kW/200 AG ECOTEC varikliu su turbina ir tiesiogine degalų įpurškimo sistema, kuris išvysto 300 Nm sukamąjį momentą (su slėgio padidinimo funkcija „overboost”), „Zafira Tourer” tampa vienu galingiausiu vienatūriu rinkoje. Universalus vienatūris dabar su „Opel“ pažangia „IntelliLink” sistema, integruojančia išmaniųjų telefonų funkcijas automobilyje ir jungiančia vairuotoją bei keleivius su išoriniu pasauliu.

Naujas „Opel ADAM S”: mažoji „raketa” pasirengusi startui

2014-03-03

Madingas, pritaikomas individualiai ir viliojančiai sportiškas: netrukus prasidėsianti „ADAM S“ naujos efektyvios versijos gamyba, dar labiau sustiprins „Opel“ mažo, prašmatnaus automobilio šeimą. Turintis 1,4 l ECOTEC, 110 kW/150 AG variklį su turbina, sportišką pakabą, OPC stabdžių sistemą ir savitą „Red ’n Roll“ dizainą, „ADAM S“ versijoje nepriekaištingai dera veržlumas, galia ir staigus atsakas į valdymą. „ADAM S“ debiutuos 84-toje Ženevos automobilių parodoje, „Opel“ stende šalia kitų naujų ADAM modelių, kuriuose montuojami naujos kartos trijų cilindrų, 1,0 l ECOTEC varikliai su tiesiogine degalų įpurškimo sistema bei šalia naujojo, padidinto pravažumo „ADAM ROCKS“. Eksponuojama praplėsta gama parodys, kaip įvairi ir įdomi ADAM šeima atrodo dabar, praėjus metams, su skirtingų galių (nuo 51 kW/70 AG iki 110 kW/150 AG) varikliais.

Neginčijamai sportiškas naujasis „Opel Astra OPC EXTREME“

2014-02-26

Naujasis „Opel Astra OPC EXTREME”, kuris debiutuos Ženevos automobilių parodoje, truksiančioje šešias dienas, tikrai ekstremalus. Modelis sukurtas iššūkių pilnoje Niurnburgringo „Nordschleife“ lenktynių trasoje, turi galingą 2,0 l variklį su turbina, išvystantį net 300 AG, ir pagrindinius „Opel Astra OPC Cup“ lenktyninio automobilio komponentus. „Astra OPC EXTREME” sukurtas šios lenktyninės versijos pagrindu ir tikrąsias lenktynių technologijas leis pajusti važiuojant įprastais keliais. Jei publikos reakcija bus tokia, kokios ir tikėtasi, EXTREME modelis taps ribotos serijos legaliai gatvėse skriejančiu sportiniu automobiliu. 300 AG slėpsis po anglies pluošto variklio gaubtu. 2,0 l variklis su turbina ir tiesiogine degalų įpurškimo bei kintamo darbo vožtuvų sistemomis – vienas galingiausių „Opel“ sukurtų keturių cilindrų variklių. Aliuminio konstrukcijos variklis montuojamas su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže, kuri galią perduoda per riboto praslydimo diferencialą. Šis lenktynėse patikrintas variklis OPC EXTREME modelyje bus tikrai greitas, nes dėl lengvų ir itin tvirtų anglies pluošto dalių automobilis yra 100 kg lengvesnis nei įprastas „Astra OPC“.

ADAM ROCKS pasiruošęs: tvirtas „Opel ADAM ” tampa realybe

2014-02-19

Žavus ir tvirtas, didesnis ir modernesnis: ADAM ROCKS nestokos važiavimo po atviru dangumi malonumo ir nuotykių, tiems, kas vertina mažo dydžio miesto krosoverius. Kitą mėnesį Ženevos automobilių parodoje (kovo 6-16 d.) debiutuosiantis ADAM ROCKS, papildys ADAM šeimą. Visai netrukus su ADAM JAM, ADAM GLAM ir ADAM SLAM, naujas modelis leis rinktis dar daugiau individualių automobilio susikūrimo galimybių bei sustiprins individualumo čempiono vardą.

„Opel ADAM” su nauju trijų cilindrų varikliu debiutuos Ženevoje

2014-02-17

Praėjus metams nuo debiuto, ADAM vis tobulėja. Prašmatnus „Opel” miesto automobilis, kuriantis miesto madas ir suteikiantis galimybę susikurti jas pagal kiekvieno poreikį, dar siūlo ir geriausias junglumo galimybes rinkoje.

Premjera Ženevoje: „Opel Astra 16 CDTI” sunaudoja tik 3,7 l dyzelino

2014-02-05

Debiutavęs „Zafira Tourer” modelyje, visai naujas, itin tyliai dirbantis dyzelinis variklis, užtikrinantis galingą ir ekonomišką važiavimą, dabar galimas su populiariausiu „Opel” modeliu. 1,6 l CDTI, 100 kW/136 AG variklis, išvystantis 320 Nm sukamąjį momentą siūlomas su „Astra” hečbeku, nočbeku ir „Sports Tourer”. Šis dyzelinis variklis išsiskiria efektyvumu, mažu triukšmingumu, o degalų sąnaudos siekia vos 3,9 l/100 km (pagal naujus Europos važiavimo ciklo bandymus (NEDC).

Žvilgsnis į naujuosius „Opel Vivaro” modelius

2014-02-04

Visai netrukus pasirodys naujieji „Opel Vivaro” – atnaujintu dizainu, varikliais, su moderniomis technologijomis tiek išorėje, tiek ir viduje.

Ženevos automobilių parodoje „Opel“ sportinis automobilis – „Astra OPC EXTREME”

2014-02-03

„Opel” 84 – toje Ženevos automobilių parodoje (Kovo 6 – 16 dienomis), pristatys ir sportinius automobilius. Parodoje bus laikomasi koncepcinio „Astra OPC X-treme” modelio tradicijų, kuris buvo pristatytas 2002 metais. Anuomet, kaip ir šį kartą, sportinis automobilis galės važiuoti ne tik lenktynių trasa, bet ir įprastais keliais.

„Opel” Saragose pradeda naujos kartos „Meriva” gamybą

2014-01-14

Šiandien „Opel” automobilių gamykloje Saragose, Ispanijoje, iškili diena – pirmoji atnaujinta, efektyvesnė, patrauklesnė ir dar funkcionalesnė „Meriva” nuriedėjo nuo surinkimo linijos Figueruelo gamykloje. Antonio Cobo, „GM Ispanija” generalinis direktorius drauge su dviem darbuotojais, jauniausiu ir ilgiausiai dirbančiu, nuvairavo pirmąjį atnaujintą modelį – „Opel” funkcionalumo čempioną.

„Opel Insignia Country Tourer”: nuotykių ieškotojas dabar su priekiniais varančiais ratais

2014-01-13

Naujas „Opel Insignia Country Tourer” šeimos modelis, leisiantis patirti tikrų nuotykių, su ryškiu dizainu, aukščiausios klasės važiavimo savybėmis, dabar ir su priekiniais varančiais ratais. Tvirtas vidutinio dydžio universalas galimas su naujos kartos 125 kW/170 AG „1,6 ECOTEC” varikliu su tiesiogine degalų įpurškimo sistema arba 2 l 120 kW/163 AG turbodyzeliu. „Insignia” gerbėjai vertinantys bekelės automobilio charakteristikas, išryškintas ratų arkas, apsaugas kėbulo šonuose, priekyje bei gale ir dvigubą dujų išmetimo vamzdį (su 1,6 „ECOTEC Direct Injection Turbo” varikliu) gali rinktis priekiniais varomais ratais variantą vietoj visų keturių, taip sumažindami degalų sąnaudas ir CO2 taršą. Visa tai, už itin patrauklią pradinę kainą – „Insignia Country Tourer“ Baltijos šalyse kainuos nuo 25 055 eurų.

Nauja kabrioleto galia: 200 AG „Opel CascadaTurbo” kaina nuo 27 168 eurų

2014-01-09

Galingesnė, patrauklesnė ir modernesnė: „Opel Cascada” dabar galima rinktis su 147 kW/200 AG, „1,6 ECOTEC Turbo” varikliu su tiesiogine degalų įpurškimo sistema. Naujos kartos variklis siūlomas su „Cascada”, išvysto 300 Nm sukimo momentą, su slėgio padidinimo „overboost” funkcija. Ši galinga „Cascada” versija kainuos nuo 27 168 eurų (rekomenduojama mažmeninė kaina su mokesčiais Baltijos šalyse).

Archive

Nuorodos

OPEL-BLOG

Facebook

--Loading--

Twitter

--Loading--

YouTube

--Loading--

Flickr

--Loading--