GM Media News http://media.gm.com/ GM Media Online News Feeds <![CDATA[Παγκόσμια Πρεμιέρα για το Νέο Opel Insignia στο Σαλόνι της Γενεύης ]]> Wed, 22 Feb 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Ξεκίνησαν οι Παραγγελίες για το νέο Opel Insignia Grand Sport ]]> Fri, 17 Feb 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Το Opel Ampera-e Εντυπωσιάζει με την Προηγμένη Ηλεκτρική Τεχνολογία του ]]> Thu, 16 Feb 2017 21:00:00 EST <![CDATA[Νέο Opel Insignia Sports Tourer με Στυλ και Άφθονους Χώρους ]]> Thu, 09 Feb 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Όλα έτοιμα για τη δεύτερη αγωνιστική σεζόν του Opel Astra TCR ]]> Mon, 06 Feb 2017 23:45:00 EST <![CDATA[ADAM x 3: με Ισχυρή Ομάδα Οδηγών η Opel στο ERC Junior το 2017 ]]> Mon, 06 Feb 2017 10:00:00 EST <![CDATA[AUTOBEST Gala: Περίοπτες Διακρίσεις για Opel Group και Ampera-e ]]> Thu, 02 Feb 2017 21:00:00 EST <![CDATA[Η Grumpy Cat Ξέρει Τι Θέλει: Με Λάμψη Αστέρων η Πρώτη Παρουσίαση του Ημερολογίου Opel, 2017 ]]> Thu, 02 Feb 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Έρχεται Το Νέο Opel Crossland X – Πρεμιέρα που θα Αφήσει Εποχή ]]> Tue, 31 Jan 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Εκπαιδευτικά Βίντεο ‘That’s How it Works’ της Opel Κάνουν την Ενημέρωση/Ψυχαγωγία Πιο Απολαυστική ]]> Tue, 31 Jan 2017 06:00:00 EST <![CDATA[Η GM και η Honda Ιδρύουν την Πρώτη Κοινοπραξία Παραγωγής Συστήματος Κυψελών Καυσίμου της Αυτοκινητοβιομηχανίας στο Michigan ]]> Mon, 30 Jan 2017 23:15:00 EST <![CDATA[Το Opel Ampera-e Απέσπασε το ‘Paul Pietsch Award’ για την Καινοτόμο Τεχνολογία του ]]> Fri, 27 Jan 2017 21:00:00 EST <![CDATA[Νέο Opel Insignia Grand Sport: Ποιος Φοβάται το Ψύχος του Χειμώνα; ]]> Thu, 26 Jan 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Τετρακίνηση με Τεχνολογία ‘Torque Vectoring’ για το Νέο Opel Insignia ]]> Thu, 26 Jan 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Το Επιτυχημένο Opel Astra και το Σύστημα Φωτισμού IntelliLux LED® Matrix Ψηλά στις Προτιμήσεις των Πελατών ]]> Wed, 25 Jan 2017 00:00:00 EST <![CDATA[Νέο Opel Crossland X: Κομψό Όχημα Πόλης με Σύγχρονο Στυλ SUV ]]> Wed, 18 Jan 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Αύξηση Ευρωπαϊκών Πωλήσεων Opel κατά 4% το 2016 ]]> Thu, 12 Jan 2017 10:00:00 EST <![CDATA[Η Opel Κάνει Ανακαταμερισμό Παραγωγής για το Μέλλον ]]> Mon, 19 Dec 2016 08:30:00 EST <![CDATA[Με 100.000 Παραγγελίες Ήδη, το Mokka X Συνεχίζει την Επιτυχία ]]> Fri, 16 Dec 2016 10:00:00 EST <![CDATA[Οι Ευρωπαϊκές Πωλήσεις του Opel Ampera-e Ξεκίνησαν από τη Νορβηγία ]]> Thu, 15 Dec 2016 17:00:00 EST