Categories


  • RSS RSS

Jaunumi

Opel veiksmes stāsts turpinās

31.08.2011

Kopš savas debijas Opel Insignia jau ieguvusi vairāk nekā 50 nacionālos un starptautiskos apbalvojumus, ieskaitot arī īpašo titulu “Gada auto”. Pircēji Insignia panākumus ir sagaidījuši ar vētrainām emocijām, kas atspoguļojas pieprasījumā – pārdoti vairāk kā 400 000 šī modeļa eksemplāri. Ar jauniem benzīna dzinējiem, progresīvām tehnoloģijām un izstrādātu aprīkojumu Insignia panākumi turpināsies arī 2012.gadā.

Opel Zafira vēl pievilcīgāks ar sēdvietu koncepciju Flex7

29.08.2011

2011. gada rudenī Opel paplašina savu vienapjoma auto sortimentu ar Zafira Tourer, kas savu debiju piedzīvos Starptautiskajā auto izstādē Frankfurtē. Jaunā ‘atpūtas vieta uz riteņiem’ vienapjoma automobiļu segmentā ienes premium līmeņa vērtības, inovatīvas tehnoloģijas un skulpturālu, dinamisku veidolu ar svaigu interjera dizaina konceptu.

Opel Ampera saņem pieczvaigžņu Euro NCAP novērtējumu

25.08.2011

Euro NCAP (Eiropas jauno automašīnu novērtēšanas programma) neatkarīgo speciālistu organizācija ir novērtējusi Opel Ampera drošību ar piecām zvaigznēm. Pirmais Eiropas ražotāja radītais elektriskais automobilis, kas pilnībā atbilst ikdienas vajadzībām, saņēmis maksimālo drošības novērtējumu, tādējādi pievienojoties citiem Opel modeļiem, kurus testējuši Euro NCAP. Opel Ampera pat pārsniedza nepieciešamo punktu skaitu nevainojamam novērtējumam pasažieru, bērnu un kājāmgājēju aizsardzībai, kā arī drošības sistēmu kategorijā. Piecdurvju sedans sasniedza augstāko novērtējumu arī sānu sadursmes testos, pateicoties Ampera modeļa stingrajai virsbūves pamata struktūrai, izturīgajai pasažieru kabīnei un efektīgajai drošības sistēmai. “Opel jau ilgstoši nodrošina augstākos iespējams drošības standartus, un Ampera ar savām tehnoloģijām lieliski turpina šīs tradīcijas. Augstākā novērtējuma pārsniegšana Euro NCAP testa kategorijā ir unikāls sasniegums, ar kuru mēs lepojamies,” norāda Opel izpilddirektors Karls-Frīdrihs Strake.

Opel Insignia 2012.gadā: jauni motori un premium līmeņa aprīkojums

09.08.2011

Kopš savas debijas Opel Insignia jau ieguvis vairāk kā 50 nacionālos un starptautiskos apbalvojumus, ieskaitot arī īpašo titulu “Gada auto”. Pircēji Insignia panākumus ir atalgojuši ar pastiprinātu interesi un pieprasījumu – pārdoti vairāk kā 400 000 šī modeļa eksemplāri. Ar jauniem motoriem un progresīvām tehnoloģijām Insignia panākumi turpināsies arī 2012.gadā. Uzlaboto modeļu iegādes cena būs sākot no 23,330 eiro (ieteicamā tirgus cena iekļaujot PVN).

Opel Astra GTC: izcila dinamika

29.07.2011

Kopš pasūtījumu pieņemšanas uzsākšanas jūnijā Opel jaunā kompaktā kupeja jau ir izraisījusi īstu furoru. Opel/Vauxhall Viceprezidenta dizaina jomā Marka Adamsa (Mark Adams) vadītā Opel dizaina komanda ir radījusi automobili ar tik dinamisku un emocionālu vizuālo tēlu, ka tas nekavējoties saņēma sajūsmas pilnu reakciju. Šis modelis varētu pamatīgi sašūpot ierasto kārtību un labāko modeļu izkārtojumu savā klasē.

Jaunais Opel Combo: plašs virsbūvju un jaudīgu dzinēju klāsts

18.07.2011

Jaunās paaudzes Opel Combo piedāvā atjautīgus risinājumus kompakto vienapjoma auto segmentā. Automobilis lepojas ar plašu variantu klāstu, modernu tehniku, izcilu ekonomiskumu un augstu praktisko vērtību.

Tikai 99 g/km CO2: videi līdz šim draudzīgākā un ekonomiskākā Astra

28.06.2011

Automašīnām ar zemāku CO2 izmešu daudzumu parasti ir vājāki dzinēji, jo mazāks patēriņš un izmešu daudzums parasti nozīmē arī mazāku jaudu. Opel ir radis citu risinājumu savos ecoFLEX modeļos. Lai gan kompakto automašīnu klasē auto ar zemiem CO2 izmešu radītājiem vidēji sniedz jaudu ap 77 kW/105 ZS, jaunā Astra ecoFLEX ir aprīkota ar 96 kW/130 ZS 1.7 CDTI turbo - dīzeli. Šis auto ir pēctecis veiksmīgajai Insignia ecoFLEX ar 118 kW/160 ZS un Corsa ecoFLEX ar 70 kW/95 ZS motoriem.

Jaunā Opel Astra GTC: gaumīgs izskats un ērta braukšana

07.06.2011

Šajā rudenī Opel saviem klientiem piedāvās trīs jaunus modeļus: revolucionāro elektromobili Ampera, jaunās paaudzes Zafira Tourer un sportisko Astra GTC. Astra GTC pasaules pirmizrāde notiks no 15. līdz 25. septembrim 64. Starptautiskajā auto izstādē Frankfurtē.

Jaunais Opel Zafira Tourer: pirmklasīgs transformeris

18.05.2011

Zafira Tourer ir omulības un funkcionalitātes apvienojums. Vienapjoma automobiļu segmentā tas ienāk ar Opel dizaina filozofiju – “skulpturāla māksla tiekas ar vācu precizitāti”. Tam piemīt Insignia premium līmeņa īpašības un inovatīvās tehnoloģijas. Savu pasaules pirmizrādi Opel Zafira Tourer piedzīvos 64. Starptautiskajā auto izstādē Frankfurtē pie Mainas 2011.gada 15.-25.septembrī.

 Floor Plan