Kategooriad


  • RSS RSS

03.10.2011

Opel rahvusvahelisel autonäitusel: maailma esmaesitluse nelik

Maini-äärses Frankfurtis 64. rahvusvahelisel autonäitusel (15.-25. september) on Opeli valgusvihus neli maailma esmaesitlust. Opel tutvustab esmakordselt uut Astra GTC compact coupé’d, uut mitmekülgsuse meistrit Zafira Tourer´i ning uue põlvkonna kompaktset Combo mahtuniversaali ning uutmoodi kujundusega boksi D 09 saalis 8.

full release ...

Uudised

Opeli lipulaev jätkab oma edulugu

31.08.2011

Alates turule tulekust on Opel Insignia võitnud rohkem kui 50 riiklikku ja rahvusvahelist auhinda, muuhulgas eriti prestiižse tiitli „Aasta auto“. Kliendid on kinnitanud seda äärmist tunnustust suure nõudlusega – tänaseks on müüdud üle 400 000 kaubamärgi lipulaeva. Insignia jätkab uute bensiinimootorite, tehnoloogiate ja varustusega oma edu 2012. a. mudeliga.

Flex7 Squared: Opel Zafira atraktiivsem kui eales varem

29.08.2011

Opel Zafira Tourer laiendab pärast esitlust rahvusvahelisel autonäitusel Frankfurdis 2011. a. kevadel Opeli mahtuniversaalide valikut. Uus „salong ratastel“ toob endaga kaasa kõrgeima kvaliteedi, innovatiivse tehnoloogia ja skulptuurse, dünaamilise disaini koos värske interjööri paindlikkuse kontseptsiooniga oma segmendis.

Viis Euro NCAP tärni Opel Amperale

26.08.2011

Opel Ampera on saanud viis tärni sõltumatute tarbijate organisatsioonilt Euro NCAP (European New Car Assessment Programme, ’Euroopa uute autode hindamisprogramm’). Seoses sellega saavutas esimene Euroopa tootja valmistatud igapäevaseks kasutamiseks sobiv elektriauto maksimaalse ohutustaseme, liitudes olemasolevate Opeli mudelitega, mida Euro NCAP samuti on katsetanud. Opel Ampera sai rohkem punkte, kui oli vaja tipphinnangu saamiseks kõikides kategooriates, sealhulgas sõitjate kaitse, lapse turvalisus, jalakäijate ohutus ja ohutusabi. Viieuksline sedaan lükkas ümber tipptulemused ka külgpiirde katses. Parimad Ampera tulemused on siin saadud tänu vastupidava kere põhikonstruktsiooni, jäiga reisijate salongi ja tõhusate piiravate süsteemide kombinatsioonile.

Opel Insignia 2012. aasta mudel: uued mootorid ja premium-klassi omadused

09.08.2011

Alates turule tulekust on Opel Insignia võitnud rohkem kui 50 riiklikku ja rahvusvahelist auhinda, sealhulgas eriti prestiižse tiitli „Aasta auto“. Tarbijad on kinnitanud seda äärmuslikku edu suure nõudlusega - tänaseks on müüdud üle 400 000 kaubamärgi lipulaeva. Uute bensiinimootorite ja kaasaegsete tehnoloogiatega jätkub Insignia edu 2012. aasta mudeli näol. Hinnad algavad 23,330 eurost (sisaldab käibemaksu).

Veelgi väiksema kütuskuluga Opel Agila, Corsa, Meriva, Astra

09.08.2011

Edasine kütusekulu vähendamine ning uued omadused on vaid kaks asjaolu, mis eristavad Opeli 2012. aasta mudelit. Tänu ecoFLEX tehnoloogiate laiendatud valikule sõiduautode seas, suureneb kütusesäästlike ecoFLEX mudelite arv – sõltuvalt turust – rohkem kui kaks korda – kokku 60.

Opel Astra GTC: eksklusiivne kõrgtehnoloogiline veermik

01.08.2011

Opeli kompaktne kupee põhjustas elevust, kui seda oli võimalik alates juunist tellida. Opel / Vauxhalli kujundusvaldkonna asepresidendi Mark Adamsi juhtimisel tehtud põneva kujundusega ajab GTC kasutajad vaimustusse ja kõigutab selle klassi eelkäijate positsioone.

Uus Opel Combo: Lai valik võimsaid mudeleid

19.07.2011

Uue põlvkonna Opel Combo pakub nutikamaid lahendusi kaubikute segmendis. Sel on palju mudeleid, see on tehniliselt täiustatud, erakordselt ökonoomne ning tagab maksimaalse praktilisuse.

Uus Opel Astra GTC: käre auto nii välimuse kui ka sõiduomaduste poolest

06.06.2011

See sügis on Opeli jaoks väga toimekas, kuna esitlemisele tulevad tervelt kolm uut fantastilist autot: suurendatud sõiduulatusega murranguline elektriauto Ampera, paindlikkuse meistri Zafira Toureri järgmise põlvkonna mudel ja kolmeukseline sportlik kompaktauto Astra GTC. Auto Astra GTC tuleb maailma esmaesitlusele 64. rahvusvahelisel autonäitusel, mis toimub 15.–25. septembrini 2011 Maini-äärses Frankfurtis.

Uus Opel Zafira Tourer: esmaklassiline muutus

18.05.2011

Opel Zafira Tourer tuleb esmaesitlusele Maini-äärse Frankfurti rahvusvahelisel autonäitusel, mis toimub 15.–25. septembril 2011. Zafira Tourer, milles on ideaalselt kombineeritud funktsionaalsus ja heaolu, esindab Monocab sõidukite turusegmendis Insignia parimaid väärtusi, uuenduslikke tehnoloogiad ning Opeli disainikeelt, mille juhtlauseks on „Vormitäius ühendatud Saksa täpsusega“.

 Floor Plan